Hotel Praha 2 City Club Praha
Hotel City Club Praha ubytování Praha 2 Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel City Club Praha / Praha 2

Nově otevřený City Club Praha hotel střední třídy s ideální polohou a nachází se v samé blízkosti centra města. Je vzdálen 10 minut pěšky od Václavského náměstí a 3 minuty pěšky od stanice metra I.P. Pavlova.

Ubytování
O Váš komfort se postará 106 vkusně zařízených pokojů, které jsou vybaveny elektronickým bezpečnostním systémem, sprchou, WC, TV se satelitním příjmem a telefonem. Pro svou polohu v centru Prahy je hotel vhodný pro vaše turistické výlety. Hotel City Club Prague nabízí ubytování i pro skupinové zájezdy, které se do Prahy chystají.

Služby
Recepce hotelu City Club Praha s lobby barem poskytuje 24 hodin kompletní sortiment služeb, např. prodej suvenýrů a občerstvení, rezervaci vstupenek či okružních jízd. V prostorách recepce je možné WiFi připojení k internetu. Hotel zajišťuje rezervaci letenek, taxi službu a kulturní a společenské akce. Po předchozí domluvě je možné ubytování i s domácím mazlíčkem. Osobní vozy je možné zaparkovat přímo v garáži hotelu.

Okolí
Praha je hlavní a současně největší město České republiky. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje. Praha se stala jedním z nejoblíbenějších turistických míst v Evropě díky svým historickým památkám, jako je Karolinum, Národní divadlo, Národní muzeum, Karlův most, Staroměstská radnice, Orloj, Pražský hrad nebo Katedrála svatého Víta.
Hotel Praha 2 City Club Praha - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 City Club Praha -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 2 City Club Praha - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 2 City Club Praha - disponuje restauracíHotel Praha 2 City Club Praha -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 City Club Praha - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 City Club Praha - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 City Club Praha - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2 City Club Praha - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 2 City Club Praha - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 2 City Club Praha - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2 City Club Praha - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2 City Club Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 City Club Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 City Club Praha - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com